ENIGMA MU ONLINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 HLEDÁ SE GAMEMASTER

Goto down 
+7
ChaosG
Mayk
kapx
xXxAgent
Chyba404
WebShock
Vocko
11 posters
AutorZpráva
Vocko
Administrátor
Administrátor
Vocko


Poeet p?íspivku : 67
Age : 37
Registration date : 08. 08. 08

HLEDÁ SE GAMEMASTER Empty
PříspěvekPředmět: HLEDÁ SE GAMEMASTER   HLEDÁ SE GAMEMASTER EmptyMon Feb 09, 2009 11:56 am

Asi nejžádanější funkce, proto v ní budou nastaveny vysoké požadavky na případné gm, aby bylo zajištěno, že se o vás budou starat skutečně jen ti nejlepší Wink

Požadavky:
- Spolehlivost
- Slušnost
- Výborné znalosti hry
- Znalost GM funkcí (to že někdo gm ještě nikdy nebyl nevadí, na internetu se tyto příkazy dají velmi lehce najit)
- Vysoká aktivita na serveru (ať už jako hráč nebo jako gm)
- Spokojenost hráčů s vaším herním charem (pokud se za herní char budete s někym neustale dohadovat, bezduvodne hrače killovat atd, tak tady gm určitě nebudete Wink )

Pokud má někdo zájem, tak zde o sobe něco napište a až to bude možné, tak proběhne nějaky test vašich schopností Wink

PS: Pište pouze k věci, nechci tu žádný volný pokec Wink
Návrat nahoru Goto down
https://enigmamu.forumczech.com
WebShock




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 02. 02. 09

HLEDÁ SE GAMEMASTER Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLEDÁ SE GAMEMASTER   HLEDÁ SE GAMEMASTER EmptyMon Feb 09, 2009 12:32 pm

Zdravím,

Takže, rád bych se zapojil do Náboru.

Napíší pár vět o sobě. Wink


- Doufám že se nepředceňuji, a můžu o sobě říct, že jsem velmi spolehlivý.
- Nápodobně. Wink Jsem slušný až, až.
- MU Online servery hraji celkem 5 let. Btw. Za pár dní mi bude 18.
- GM příkazy znám všechny do jednoho, znám také čísla map.
- Aktivní jsem velmi, k večeru jsem aktivní skoro pořád, jen když nemám ... Něco osobního. Smile
- Killovat hráče určitě nebudu, nemám to za potřebí. Hlavně bych se staral o spokojenost hráču ve hře, ať se tam cítí jako doma. Smile

Tak to bude asi všecho. Smile


S pozdravem,
WebShock.
Návrat nahoru Goto down
Chyba404




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 09. 02. 09

HLEDÁ SE GAMEMASTER Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLEDÁ SE GAMEMASTER   HLEDÁ SE GAMEMASTER EmptyMon Feb 09, 2009 1:06 pm

Zdravím,

Takže, rád bych se zapojil do Náboru.

Napíší pár vět o sobě. Very Happy

- Je mi 16 jmenuji se David(příjmení snad nemusím Very Happy ) má přezdívkaChyba404
- Jsem Spolehlivý (Někdy Very Happy:D = pravda se ma psat :-D)
- Slušný( i ikdyž mě někdo dost " Nasere "
- MU Online servery hraji celkem 2,5 let
- z GM zkušenosti mám zkušenosti ale malé přiznám se
- Aktivní jsem velmi, k večeru jsem aktivní skoro pořád, jen když nemám ... Něco osobního. Smile ( mám stejné jako Web můj Kámoš Very Happy Very Happy Very Happy )
- Killovat hráče určitě nebudu, nemám to za potřebí. Hlavně bych se staral o spokojenost hráču ve hře, ať se tam cítí jako doma. Smile

Tak to bude asi všecho. Smile


S pozdravem,
Chyba404


Naposledy upravil Chyba404 dne Mon Feb 09, 2009 1:07 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
WebShock




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 02. 02. 09

HLEDÁ SE GAMEMASTER Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLEDÁ SE GAMEMASTER   HLEDÁ SE GAMEMASTER EmptyMon Feb 09, 2009 1:07 pm

Chyba404 napsal:
Zdravím,

Takže, rád bych se zapojil do Náboru.

Napíší pár vět o sobě. Very Happy

- Je mi 16 jmenuji se David(příjmení snad nemusím Very Happy ) má přezdívkaChyba404
- Jsem Spolehlivý (Někdy Very Happy:D = pravda se ma psat :-D)
- Slušný( i ikdyž mě někdo dost " Nasere "
- MU Online servery hraji celkem 2,5 let
- z GM zkušenosti mám zkušenosti ale malé přiznám se
- Aktivní jsem velmi, k večeru jsem aktivní skoro pořád, jen když nemám ... Něco osobního. Smile ( mám stejné jako Web můj Kámoš Very Happy Very Happy Very Happy )
- Killovat hráče určitě nebudu, nemám to za potřebí. Hlavně bych se staral o spokojenost hráču ve hře, ať se tam cítí jako doma. Smile

Tak to bude asi všecho. Smile


S pozdravem,
Chzyba404


No tak, ale opičit ses nemusel...
Návrat nahoru Goto down
xXxAgent




Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 27. 01. 09

HLEDÁ SE GAMEMASTER Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLEDÁ SE GAMEMASTER   HLEDÁ SE GAMEMASTER EmptyTue Feb 10, 2009 8:46 am

Dobrý deň!

Niečo o mne :
Volám sa Miroslav Axxxxx mam 16 rokov, Mu online hrávam asi 6 rokov,
snažím sa hrať každý deň aspoň 4 hodiny. Zažil som pri tom veľa
zábavy,spoznal nových kamarátov, pár krát som sa stal aj GM,
založil som si vlastný server ale keďže nemám moc veľký príjem
tak som s tým aj skončil, server išiel iba 2 týždne(sám som ho nespravil pomohol mi s tým kamoš).
Moje záľuby sú : Florbal ,PC,Bicyklovanie, Hokeyball =) a mnoho iných. Som predsedom
mládežnického parlamentu za Žilinu(mam za to aj menšiu zodpovednosť) a v našej škole vydávam školský časopis ako šéf redaktor spolu z mojimi kamarátmi a kamarátkami .
A prečo by som mal byť práve ja v ENIGMA MU Teamu ???
Preto lebo sa snažím ľuďom pomáhať a rád spoznávam nových
ľudí a hlavne rád sa zabavím!!!

Pozícia GM:
-Veľa ľudí mi vraví že sa dá na mňa spoľahnúť.
-Keďže som predseda mládežnického parlamentu tak slušnosť je u mňa na 1. mieste !!!
-Za tých 6 rokov som nadobudol veľmi dobré skúsenosti.
-Heh príkazy všetky poznám naspamäť a hlavne službu /make... ak chcete pošlem Vám aj program cez ktorý sa dobré začína z GM sú tam všetky mapy a tiež čísla na vec ktorú chcete dropnúť.
-Moju aktivitu poznáš z testu... Very Happy kde som bol aj GM
-Nerád robím problémy... a tak preto u mňa ako že pernament kill nemusí byť...killnem iba takých ľudí(hráčov) čo zabíjajú ľudí o 10 res menej ako sú oni...Najradšej by som bol keby že sú všetci hráči spokojní a nebudú si kaziť hru(toto je čistá pravda) =)

Moje motto : Ber život z radosťou !!! afro

Hádam to bude asi všetko...

S pozdravom ---> xXx

Príjemný zbitok dňa!!!


Naposledy upravil xXxAgent dne Mon Feb 16, 2009 5:35 am, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru Goto down
kapx




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 27. 01. 09

HLEDÁ SE GAMEMASTER Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLEDÁ SE GAMEMASTER   HLEDÁ SE GAMEMASTER EmptyTue Feb 10, 2009 10:39 am

Dobrý deň.

Myslím, že nieje potrebné uvádzať niake meno a niaku charakteristiku mojej osobnosti kedže to nemá čo žiadneho hráča čo zaujmať...
Myslím si, že pre GM je anonymita prvoradá a nikomu neprezradzovať, že som GM, aby zbytočne nedochadzalo ku niakému nadržiavaniu typu : " to si hovoríš kamarát keď mi nepomôžeš?" samozrejme "pomoc" typu daj mi boky... povedz mi kde si na evente, povedz mi do predu odpovede a pod. ...

Takže MU hrávam niakych 5 rokov. Znalosti od 99b+ po S4 sú celkom vyborné, ak by niečo vypadlo Google pomôže Wink
Slušnosť je prvoradá, akonáhlle sa ukažem hráčom, že som niaky hlupák, rešpekt okamžite klesá...
Dokážem tolerovať srandu, ale nie drzosť, myslím si že respekt, poriadok si vybudovať viem... Samozrejme, že niesom niaky učiteľ suchý ale odtiaľ po tiaľ... Smile
Ohladom banov robil by som to až v nutných sytuaciach nie kvôli ničomu. Každemu podľa zásluh.
Žiadne vyvršovania ak by som hral aj svoju postavu tak žiadne vybavovanie účtov za GM by určite nebolo.
Neznášam korupciu Very Happy. Nič by som z GMstva nemal pre svoju osobnu postavu. Každý ma nárok na fér hru.
GM by som bol rad pretože toľko času na expenie už hádam nemám, ale tie 2-5 hodń možno viac podľa toho aký deň by sa na GM postavu určite našli...
Aktivita je prvoradá, robenie eventov tak isto pokial by som mal z čoho čerpať ceny, tak eventov by som robil čím viac, zase to neprehaňať... Smile
GM som zatiaľ nebol...
Skúsenosti však v takomto vystupovaní mám... Myslím, že pravopis by nemal robiť žiadny problém...
Myslím, že to je všetko čo treba dodať Smile tak už je len na Vočkovi a kompetetných či sa stanem alebo nestanem GM
Prajem pekný deň Wink
Návrat nahoru Goto down
Mayk

Mayk


Poeet p?íspivku : 4
Age : 28
Registration date : 02. 01. 09

HLEDÁ SE GAMEMASTER Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLEDÁ SE GAMEMASTER   HLEDÁ SE GAMEMASTER EmptySat Feb 14, 2009 12:42 pm

Zdravím all

- tak podle mne som spolehlivy
-tak ties som slušni niektori hraci sa mohli otom presvedcit
-hram mu pomaly us 3roky , tak mam dobre znalosti hry
-GM som este nebol ale ako hovori vocko na internete bi som si to nasiel
- som na PC asi 10hodin denne cez vikend urcite viac
- tak ja nekiluju za 1. mna to nebavi ratsej si zaexpim a za 2. chcem mat dobru povest
Návrat nahoru Goto down
ChaosG

ChaosG


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 16. 01. 09

HLEDÁ SE GAMEMASTER Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLEDÁ SE GAMEMASTER   HLEDÁ SE GAMEMASTER EmptyMon Feb 16, 2009 4:39 pm

Takze zdravim chcel bych sa aj ja uchadzat o miesto GM na servri ked bude.
Co sa tyka hry mam velke skusenosti , sak na tej docasnej verzii som mal 150 res tak myslim ze to hovori za seba.
Mam vela napadov na eventy a som aj aktivny hrac , cize dokazem riesit problemy zvnutra a s informaciami z prvej ruky.
Ako GM som este nikdy nefungoval , ale viem co sa ako robi.
Patrim medzi nestrannych a vim co sa moze a co nie , uz som par servrov zazil ako ich gm pokazili a isto nedopustim aby sa to stalo potom aj tu.
A ked nebudem zvoleny za GM tak budem makat na pozicii top1 max top2 hraca nizsie ma cest nepusti Very Happy , nakolko som troska zavislak a vysokoskolak-informatik cize stravim za compom veeeela casu
Návrat nahoru Goto down
HenkuS

HenkuS


Poeet p?íspivku : 8
Age : 31
Registration date : 02. 01. 09

HLEDÁ SE GAMEMASTER Empty
PříspěvekPředmět: Pozica   HLEDÁ SE GAMEMASTER EmptyTue Feb 17, 2009 11:56 am

Zdravím

Tak tedy se zde též zapíši...Mu hraju pár let...Servery jmenovat nebudu(něco okolo 10-20 :-D) Zkušeností na rozdávání,až na SS4,kterou moc neznám :-) Gm jsem nikdy nebyl,ale co neni,může být:-) Tak třeba aspoň Hunter...

Jo ICQ 193-697-815 (máš :-D)

Věk : 16 :-)

Díky a cus
Návrat nahoru Goto down
Magma




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 20. 02. 09

HLEDÁ SE GAMEMASTER Empty
PříspěvekPředmět: Informace....   HLEDÁ SE GAMEMASTER EmptyFri Feb 20, 2009 4:14 pm

Zdrawim... Také vám o sobě něco napíšu...


-Myslím si že jsem spolehlivý
-Jsem slušnýa nevyjadřuji se vulgárně ve hře...
-Mu svět hraji již 5 let a myslím si ,že už jsem se za tuto dobu stihl naučit dosti věcí...
-GM funkce bych měl ovládat na výborné úrovni (byl jsem GM)
-Aktivní jsem vždy když je mě zapotřeba a vlastně skoro pořád..
-A myslím si že by se mnou byly hráči nadmíru spokojení...
-Jo a v MU světě jsem nikdy nedostal ban... Cool


Takže kdyby něco ICQ na mě máš .... S pozdrawem Magma Smile
Návrat nahoru Goto down
jammal




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 23. 04. 09

HLEDÁ SE GAMEMASTER Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLEDÁ SE GAMEMASTER   HLEDÁ SE GAMEMASTER EmptyThu Apr 23, 2009 1:18 am

Cus tak vam tu neco o sobe taky napisu :p

-Spolehlivy jsem
-GM uz jsem byl takze za GM umim
-jsem hodny jako GM i za hrace ( ale jedine kdys jsem na tom serveru GM :p)
-hraju MU asi 5-6 roku
-Je mi 14 let :-D
-Aktivni jsem
-v MU se vyznam dobre :p

ale nevim jestli toto forko jeste jede :d

by JaMMaL :p
Návrat nahoru Goto down
Samuel

Samuel


Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 28. 11. 09

HLEDÁ SE GAMEMASTER Empty
PříspěvekPředmět: .   HLEDÁ SE GAMEMASTER EmptySat Nov 28, 2009 5:19 am

Dobry den preji.

Dovolte abych se predstavil menuji se Pavel N. A mam 16 let.

Mohu osobe rict ze jsem spolehlivi

Slusnost je u me velmi dobra.

MU-online hraju docela dlouho pomali seto blizi ke 4 rokam. Mam dobre skusenosti jak s herni postavou i s GM postavou.

Nemohu osobe rict ze lidi by byli semnou spokojeni to musim nechat nanich.

Ano je pravda ze jsem jednu dostal BAN za kemp ( Vytrestany jsem byl hodne takze od te doby se nic neopakovalo Wink )

Tak snad jsem udelal slusny Dojem. Dekuji vam ze sem se mohl zucastnit tohoto topiku.

Popripade muj KONTAKT ICQ-361-943-006 Email-logitech15@seznam.cz

Preji krasne svadky santa
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





HLEDÁ SE GAMEMASTER Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLEDÁ SE GAMEMASTER   HLEDÁ SE GAMEMASTER Empty

Návrat nahoru Goto down
 
HLEDÁ SE GAMEMASTER
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ENIGMA MU ONLINE :: DÚLEŽITÉ INFORMACE :: NÁBOR DO TÝMU SERVERU-
Přejdi na: